УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » У 2021 році плануємо повністю відновити дороги державного значення на Прикарпатті – Олександр Кубраков

У 2021 році плануємо повністю відновити дороги державного значення на Прикарпатті – Олександр Кубраков

18 вересня очільник Укравтодору Олександр Кубраков із Президентом України Володимиром Зеленським відвідали Івано-Франківську область.

На Прикарпатті – 1 000 км доріг державного значення. У наступному році всі ці дороги будуть повністю відновлені. Рахуємо відремонтовані шляхи у попередні роки 3 роки плюс амбітний план на 2021.

У січні 2020 за планом на Прикарпатті мали відремонтувати 148 км доріг державного значення. Станом на вересень 2020 за скоригованими даними до кінця року матимемо близько 180 км оновлених шляхів, проінформував Президента очільник Укравтодору Олександр Кубраков.

У Верховинському районі Івано-Франківської області всі державні дороги відремонтовані, на черзі – Надвірнянський.

Показник кількості кілометрів у фінішному шарі дорожнього покриття у регіоні збільшився на 50% від плану.

«Основний проект – автодорога Н-09, де повністю ремонтуємо більше 150 км. Починаємо Р-18, яка з’єднає регіон з Тернопільською областю. Роботи починаємо з двох боків, у наступному році завершимо», – повідомив Олександр Кубраков.

Також на обліку Служби доріг – 363 мостові споруди.

Вже завершено будівництво мосту через р.Дністер на дорозі Т-09–10 Бурштин — Калуш біля с. Сівка-Войнилівська, км 9+442 автодороги. Історія цього довгобуду тягнеться з 1994. У 2019 році роботи відновили – і за рік його повністю добудували. Після отримання усіх необхідних дозволів цієї осені на ньому буде відкрито рух.

На завершальній стадії – роботи з капітального ремонту із розширенням смуг руху мостового переходу на км 82+881 дороги Н-10 Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига протяжністю 54,6 м.

У рамках візиту Президент відвідав смт.Ланчин, де у червні цього року сильна повінь зруйнувала частину дороги. Компанія Оnur Group Ukraine в якості благодійної допомоги відремонтувала 3,2 км центральної вулиці селища, що суміщається з автодорогою Т-09–05 Делятин — Раківчик.