УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Громадськості » громадське обговорення » Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення

Проєктом розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення» передбачається розроблення пріоритетних напрямків відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення для забезпечення ефективного функціонування та розвитку мережі територіальних автомобільних доріг; створення сприятливих умов для відновлення територіальних автомобільних доріг для підвищення рівня доступності соціальних, культурних, освітніх і медичних послуг і рекреаційних зон для користувачів доріг та активізації економічного розвитку об’єднаних територіальних громад і регіонів в цілому.

Рішення про затвердження даного документа державного планування приймає Кабінет Міністрів України.

Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення (далі –Стратегії) триватиме з 19 серпня 2019 року до 9 вересня 2019 року.

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» усі заінтересовані представники громадськості можуть подати до Укравтодору, як замовника стратегічної екологічної оцінки, в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції у межах строку громадського обговорення.

Адреса для подання зауважень  та пропозицій у письмовій формі: вул. Фізкультури, 9, м. Київ, 03150. Електронна адреса: remontdorig@gmail.com.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії та з проєктом Стратегії можна в Департаменті розвитку мережі доріг Державного агентства автомобільних доріг України   (вул. Фізкультури, 9, м. Київ, 03150). Крім того, відповідні матеріали розміщено на офіційному веб-сайті Укравтодору (https://ukravtodor.gov.ua).

Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії відновлення територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення проведення транскордонних консультацій не потребує.

Файли для завантажування