Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання: вдень у роботах зі снігоочищення задіяно понад півсотні одиниць дорожньої спецтехніки

Зимове утримання: вдень у роботах зі снігоочищення задіяно понад півсотні одиниць дорожньої спецтехніки

На теренах Донеччини – погіршення погодних умов: з початку доби снігопади різної інтенсивності спостерігаються по всій території області.

Близько четвертої ранку на півдні та південному заході регіону, у Нікольському та Мангушському районах, місцями було погіршення горизонтальної видимості – тумани; до світанку діапазон мінусових температур становив -1… -5° С (з найнижчими значеннями у Бахмутському, Слов’янському та Костянтинівському районах).

Вдень 12 лютого у зимовому утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення задіяно понад півсотні одиниць снігоочищувальної техніки та механізмів ДП «Донецький облавтодор»: 36 комбінованих дорожніх машин (КДМ) та 16 навантажувачів.

Автошляхи мають варіативний стан покриття проїзної частини: місцями мокрий, місцями сухий, подекуди засніжений, – у розпалі роботи зі снігоочищення та ліквідації зимової слизькості.

За інформацією метеорологів, найближчими днями в області очікується незначне похолодання (з відносно низькими нічними температурами повітря); сьогодні вдень: 0… +2° С, вітер північно-східний 7-12 м/с. Обмежень у русі немає. Проїзд забезпечено.

Обережно! На дорогах – місцями ожеледиця! При поривах вітру – перемети!

Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв бути максимально пильними за кермом і обирати швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області