Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання: на території області зберігається нестійка морозна погода, деякі райони злегка припорошує снігом

Зимове утримання: на території області зберігається нестійка морозна погода, деякі райони злегка припорошує снігом

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, на теренах регіону зберігається нестійка морозна погода: відносно низькі нічні температури повітря змінюються на денні показники вище нуля.     

Від початку доби діапазон мінусових температур коливався від -9° до -4°: найхолодніше було на півдні області, у Волноваському районі, найтепліше – на півночі, північному сході та у центральній частині Донецького краю.  

Вдень значення температури: -4… +1°. Невеликі опади спостерігаються на території Лиманського, Слов’янського, Бахмутського, Костянтинівського та Олександрівського районів. Наразі роботи з попередження зимової слизькості виконуються на автодорогах загального користування місцевого значення Лиманського району.

Автошляхи зберігають сухий (місцями мокрий) стан покриття, вітер північно-східний 5-10 м/с, проїзд забезпечено.

Увага! Контрастність температури повітря загрожує підмерзанням дорожнього покриття! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області