Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Зимове утримання: на дорогах держзначення завершуються роботи з ліквідації наслідків снігопадів

Зимове утримання: на дорогах держзначення завершуються роботи з ліквідації наслідків снігопадів

На Донеччині – короткочасне потепління з середньодобовими значеннями температури повітря в діапазоні ±2… 4 °C. 18 січня покриття автодоріг загального користування державного значення – переважно мокре. На міжнародних, національних і територіальних трасах продовжуються роботи з експлуатаційного утримання: спуску води з проїзної частини для попередження зимової слизькості та захисту асфальтобетонного покриття від передчасного руйнування, приведення до належного стану автопавільйонів на зупинках громадського транспорту тощо.

Увага! Нестійка погода з коливанням температури зовнішнього повітря у незначному діапазоні мінусових та плюсових значень загрожує туманами та підмерзанням асфальтового покриття!

Міжнародна траса М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине, км 400, за маршрутом Покровськ – Селидове  

Національна траса Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь, км 201-204, за маршрутом Волноваха – Маріуполь

За прогнозами метеорологів, вже у неділю, 20 січня, на теренах Донецького краю очікується різке зниження температури повітря; 21 січня –  снігові опади.

Нагадуємо! Всі небезпечні ділянки автодоріг загального користування державного значення Донецької області – круті повороти та спуски/підйоми – облаштовано необхідними конусами з протиожеледних матеріалів із сигнальними віхами для позначення меж дорожнього полотна!

Служба автомобільних доріг у Донецькій області вкотре нагадує користувачам доріг, передусім водіям, які здійснюють вантажні перевезення, про необхідність перевірити транспортні засоби на наявність додаткового обладнання! Оснастити колеса транспорту протиковзаючими ланцюгами, а також мати на випадок потрапляння у снігові замети противідкатні упори, знаки аварійної зупинки, буксирувальний трос та необхідний набір запасних індивідуальних частин (ЗІП). 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області