Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Значне потепління: автодороги зберігають мокрий стан покриття проїзної частини

Значне потепління: автодороги зберігають мокрий стан покриття проїзної частини

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, автошляхи загального користування зберігають мокрий стан покриття (окрім доріг Нікольського, Мангушського, Покровського та Добропільського районів).  

Як і прогнозували синоптики, на теренах країни – суттєве потепління. На Донеччині температура повітря лишаться неоднорідною: ранковий температурний діапазон становив +1/+8 градусів тепла; спостерігається мінливість метеорологічних умов (ясно, мінлива хмарність, хмарно, місцями невеликий дощ); впродовж тижня спостерігатиметься тенденція до поступового зниження температури повітря. 

Спецтехніка ДП «Донецький облавтодор» перебуває у черговому режимі роботи.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області