Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » ЗМІ про нас: у розпалі поточний середній ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський, від Слов’янська до кордону з Харківщиною (ВІДЕО)

ЗМІ про нас: у розпалі поточний середній ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський, від Слов’янська до кордону з Харківщиною (ВІДЕО)

На півночі регіону, у Слов’янському районі, тривають роботи з відновлення транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини автодороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський. Нагадаємо, на ремонт стратегічної міжнародної траси, що співпадає з найдовшим європейським маршрутом Е-40, цьогоріч із держбюджету виділено 200 млн грн, 86 млн з яких припадають на відновлення близько 15 км автошляху в межах Донецької області.

«Триває поточний середній ремонт: фрезерування, улаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону. Це сучасне покриття, яке дозволяє збільшити строк служби автодороги… Виконавши ці роботи, маємо надію, що на цю ділянку дороги ми років десять заглядати не будемо», – розповів журналісту «До ТеБе» начальник Служби автомобільних доріг у Донецькій області Дмитро Обухов.

 

Поточний середній ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський, від Слов’янська до кордону з Харківською областю. Фото: Служба автодоріг

 

Начальник Служби автомобільних доріг у Донецькій області Дмитро Обухов проінспектував хід виконання робіт на об’єкті поточного середнього ремонту. Фото: Служба автодоріг

 

Загальна довжина двох ділянок, що підпадають гарантійному ремонту, – 14,9 км. Фото: Служба автодоріг

Увага! Роботи виконуються на половині ширини проїзної частини двосмугової дороги! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху!

Докладніше про поточний середній ремонт на М-03 Київ – Харків – Довжанський

ФОТОГАЛЕРЕЯ (оновлюється)

Перелік об’єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік (оновлено)

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області