Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Відновлено 8,75 км територіальної автодороги Добропілля – Лиман

Відновлено 8,75 км територіальної автодороги Добропілля – Лиман

За інформацією відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Донецькій області, у Добропільському та Слов’янському районах добігає кінця поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-05-14 Добропілля – Красний Лиман (кілометрові прив’язки: км 5+850-км 6+400, км 20+100-км 28+300)Загальна протяжність двох відновлених ділянок – 8,75 км.

Нагадаємо, це перехідний об’єкт із минулого року: торік підрядною організацією ТОВ «ПДБК» було частково відремонтовано покриття територіального автошляху, а саме улаштовано вирівнюючий шар із гарячої асфальтобетонної суміші (на ділянці, протяжністю 7,2 км) за маршрутом Добропілля – Краматорськ, між селами Ганнівка та Андріївка. 

Цьогоріч, впродовж травня-червня, вищезазначеною підрядною організацією, на вимогу Служби автомобільних доріг у Донецькій області, було усунено дефекти минулорічного ремонту, що утворилися після зими та весняної відлиги, та у повному обсязі завершено роботи з відновлення дорожнього покриття.

Під час поточного середнього ремонту виконано роботи з:

  • холодного фрезерування асфальтобетонного покриття;
  • улаштування вирівнюючого шару з гарячої дрібнозернистої асфальтобетонної суміші (тип А марки I);
  • улаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-10);
  • укріплення узбіч (відфрезерованим матеріалом);
  • улаштування горизонтальної дорожньої розмітки, що поділяє транспортні потоки протилежних напрямків, та пішохідних переходів (1.1, 1.5, 1.6, 1.7, 1.14.1).

Вартість робіт із завершення перехідного об’єкту – 17 177,0 тис. грн.

ФОТОГАЛЕРЕЯ 

Перелік об’єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік (оновлено) 

Прес-служба САД у Донецькій області