Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Увага! Висока ймовірність підмерзання асфальтобетонного покриття!

Увага! Висока ймовірність підмерзання асфальтобетонного покриття!

До березневих свят на Донеччині очікується нестабільна погода з незначними опадами та коливанням температури повітря в діапазоні нічних мінусових та денних плюсових показників. 25-го лютого вдень дорожня спецтехніка перебувала у черговому режимі роботи (напоготові 32 од. машин і механізмів філій ДП «Донецький облавтодор»). Зі зниженням температури (переходом через 0 °C), з високою ймовірністю підмерзання асфальтового покриття, розпочалися роботи з попереджувальної обробки автошляхів протиожеледними матеріалами задля недопущення зимової слизькості.

Ввечері комбіновані дорожні машини (КДМ) працюють на автодорогах: М-03 Київ – Харків – Довжанський (від Бахмута у напрямку Слов’янська) і Т-05-14 Добропілля – Лиман (у межах Лиманського та Слов’янського районів) тощо.

Додамо, що минулими вихідними найбільше дорожньої техніки було задіяно на південних трасах:

  • М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (по всій протяжності міжнародної траси у межах Донецької області);
  • Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь (від Маріуполя в напрямку Запорізької області);
  • Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь (від Маріуполя у напрямку Волновахи);
  • Т-05-23 /Н-20/ – Кременівка – Ялта тощо. 

Як вже повідомлялось, з початку року на міжнародних, національних і територіальних дорогах ліквідовано понад 7 тис. м² аварійної ямковості. Високий темп виконання робіт виробничими бригадами підрядника ДП «Донецький облавтодор» дозволяє оперативно усувати новоутворені руйнування, але процес стрімкої появи небезпечних вибоїн триває, – нестійка погода продовжує негативно впливати на стан покриття.

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області