Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Увага! Тимчасове потепління загрожує ожеледицею на дорогах!

Увага! Тимчасове потепління загрожує ожеледицею на дорогах!

На Донеччині спостерігається незначне потепління: найближчими днями нічні мінусові показники змінюватимуться денними плюсовими температурами. Від початку доби автодороги загального користування державного значення мають варіативний стан покриття: сухий, місцями мокрий; подекуди на проїзній частині – сніжна каша, накат і ожеледиця.

Обережно за кермом! Коливання температури може спричинити на дорогах ожеледицю!

Зимове утримання, Нікольський район, філія № 4 ДП «Донецький облавтодор» (17.01.2018). Фото: Служба автодоріг

Звільнення проїзної частини від снігових заметів, М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (16.01.2018). Фото: Служба автодоріг

Додамо, що минулої ночі сильні опади у вигляді снігу (місцями мокрого снігу з дощем) спостерігалися по всій території області (окрім Покровського району).

Середньодобовий діапазон температур: +1… -3 °С, вітер південно-східний 15-20 м/с, проїзд забезпечено.    

Зранку в зимовому утриманні автодоріг задіяно 45 одиниць спецтехніки: 25 комбінованих дорожніх машин (КДМ), 14 навантажувачів, 1 автогрейдер, 5 тракторів (Т-150). Безперебійний проїзд автотранспорту дорогами державного значення забезпечують 62 працівника філій ДП «Донецький облавтодор».

Зважаючи на погіршення погодних умов і високу ймовірність виникнення ожеледиці, Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв утримуватися від дальніх поїздок та подорожей; бути максимально пильними за кермом і обирати швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області