Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Увага! На Донеччині – суттєве погіршення погодних умов! Рясний снігопад охопив всю територію області!

Увага! На Донеччині – суттєве погіршення погодних умов! Рясний снігопад охопив всю територію області!

Від початку доби на теренах області спостерігається снігопад різної інтенсивності: потужні опади зафіксовано на південному заході та півдні регіону, у Нікольському та Мангушському районах; на решті території – помірний сніг чергується з періодичними сильними опадами.

Автодороги загального користування переважно мають засніжене покриття, місцями – ожеледиця. Середньодобовий діапазон температур становить 0°… -7°C, вітер південно-східний 7-12 м/с. Проїзд забезпечено.  

Зранку на автошляхах області у зимовому утриманні задіяно 40 одиниць дорожньої спецтехніки (25 КДМ, 14 навантажувачів, 1 автогрейдер). Безперебійний проїзд автотранспорту дорогами державного значення забезпечують 58 працівників філій ДП «Донецький облавтодор».

Станом на 11:00 у зимовому утриманні автодоріг загального користування державного значення Донецької області задіяно 48 одиниць снігоочищувальної техніки та механізмів ДП «Донецький облавтодор» (31 КДМ, 16 навантажувачів, 1 автогрейдер). Додаткові комбіновані дорожні машини виїхали на автошляхи Великоновосілківського, Костянтинівського, Добропільського та Олександрівського районів.

Для звільнення проїзної частини від снігових заметів на дорогах Нікольського району задіяно автогрейдер. Безперебійний проїзд автотранспорту дорогами державного значення забезпечують 78 працівників філій ДП «Донецький облавтодор».  

 Роботи зі снігоочищення, Покровський район, філія № 7 ДП «Донецький облавтодор». Фото: Служба автодоріг

Зимове утримання, Нікольський район, філія № 4 ДП «Донецький облавтодор». Фото: Служба автодоріг

Зважаючи на погіршення погодних умов і високу ймовірність виникнення ожеледиці, Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв утримуватися від дальніх поїздок та подорожей; бути максимально пильними за кермом і обирати швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху!

Майданчики для відстою автотранспорту (СХЕМА)

Готовність філій ДП «Донецький облавтодор»

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області