Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Сучасні технології: три кілометри ремонтуємої поблизу Курахового автодороги вже мають додатковий шар дорожнього одягу

Сучасні технології: три кілометри ремонтуємої поблизу Курахового автодороги вже мають додатковий шар дорожнього одягу

У Мар’їнському районі, за маршрутом Новоселидівка – Курахове, продовжуються роботи з посилення несучої здатності дорожнього одягу автошляху загального користування державного значення Т-05-25 Михайлівка – Селидове – Курахове. Нагадаємо, загальна довжина ділянки, що цього року підпадає поточному середньому ремонту, становить 7,3 км.  

На даний час регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за сучасною технологією холодного ресайклінгу, тобто улаштування додаткового шару з органо-мінеральної суміші, виконано на трьох кілометрах автошляху. Після регенерації на об’єкті тривають роботи з улаштування нового асфальтобетонного покриття.

Поточний середній ремонт а/д Т-05-25 Михайлівка – Селидове – Курахове. Фото: Служба автодоріг  

Як повідомлялось раніше, територіальну автодорогу (до реформування – районну дорогу С051135 Цукурине – Новоселидівка – Курахове) відновлюють трьома типами дорожнього одягу:    

  • з повною заміною конструктивних частин дорожнього одягу;
  • з повною заміною конструктивних частин дорожнього одягу з улаштуванням додаткового шару з органо-мінеральної суміші (технологією холодного ресайклінгу);
  • із заміною верхніх шарів покриття на інженерній споруді – дамбі Курахівської ТЕС (ділянка дороги через водосховище примикає до національної траси Н-15 Запоріжжя – Донецьк).  

Увага! Роботи виконуються на половині ширини проїзної частини двосмугової дороги! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

Перелік об’єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік (оновлено)

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області