Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Служба автодоріг зобов’язала дирекцію НПП «Святі гори» демонтувати самовільно встановлене дорожнє огородження

Служба автодоріг зобов’язала дирекцію НПП «Святі гори» демонтувати самовільно встановлене дорожнє огородження

Відділ ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області зобов’язав дирекцію Національного природного парку «Святі гори» демонтувати незаконно встановлене дерев’яне огородження вздовж автодороги загального користування державного значення Т-05-21 Від а/д /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська, км 8+400 – км 9+300, біля стели на в’їзді у курортне місто.

Незважаючи на відсутність дозволу з боку Служби на влаштування огородження на узбіччі автошляху (на ділянці поруч із рекреаційним пунктом, де розташовано Мотузковий парк «Стрекоза»), допоміжний засіб регулювання дорожнього руху було незаконно встановлено.

Крім того, згідно схеми організації дорожнього руху (ОДР), Службою відмовлено у задоволенні прохання з боку дирекції парку щодо встановлення заборонних дорожніх знаків: 3.34 «Зупинку заборонено» і 3.35 «Стоянку заборонено» для всіх видів транспорту.

 

«Нами був здійснений виїзд на дану ділянку дороги. По факту було виявлено бар’єрне огородження дерев’яного типу… встановлене незаконно, без узгодження зі Службою автодоріг… Нами було направлено лист виконати демонтаж», – зазначив в інтерв’ю виданню «Сайт города Славянска» заступник начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області Михайло Голубенко.

Увага! Служба закликає усіх користувачів доріг негайно повідомляти про факти порушення організації дорожнього руху за телефонами диспетчерської служби: (06264) 2-18-88, (050) 450-79-98, (067) 644-56-86 або надсилати фотофіксацію порушень електронною поштою: sad@dn.ukravtodor.gov.ua, disp.sad.dn.ukravtodor@gmail.com

Як повідомлялось раніше, Служба автомобільних доріг у Донецькій області відкрила Диспетчерську для оперативного обліку та контролю стану автошляхів загального користування.

Прес-служба САД у Донецькій області