Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Поточний середній ремонт: вирівнюючим шаром улаштовано 7,2 км автодороги Добропілля – Краматорськ

Поточний середній ремонт: вирівнюючим шаром улаштовано 7,2 км автодороги Добропілля – Краматорськ

У Добропільському та Слов’янському районах Донеччини тривають роботи з поточного середнього ремонту автодороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман, на ділянці Добропілля – Краматорськ, між селами Ганнівка та Андріївка.

Станом на 8 листопада підрядною організацією ТОВ «ПДБК» улаштовано вирівнюючий шар покриття з гарячої асфальтобетонної суміші на ділянці, протяжністю 7,2 км.   

Як повідомлялось раніше, цього року планується відремонтувати 8,7 км територіального автошляху Т-05-14 Добропілля – Лиман. Автомобільна дорога входить до першого маршруту в об’їзд тимчасово непідконтрольної Україні території. Ремонтні роботи з посилення несучої здатності дорожнього одягу тривають за рахунок державного бюджету

Додамо, що під час поточного середнього ремонту виконуються роботи з приведення смуги відведення до належного експлуатаційного стану. Зокрема, вздовж 3 км автошляху ліквідовано 760 аварійних дерев та чагарникову поросль.

Фотогалерея

Прес-служба САД у Донецькій області