Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Покриття автодоріг державного значення переважно сухе (фото, відео)

Покриття автодоріг державного значення переважно сухе (фото, відео)

За інформацією Диспетчерської Служби автодоріг у Донецькій області, зранку 30 березня покриття автодоріг загального користування державного значення, окрім Лиманського району, – сухе. Діапазон температур: -2… +3 (з тенденцією до потепління), найнижчі значення – на півночі області, вітер південно-західний 5-10 м/с, без опадів.

На автодорогах продовжуються роботи зі снігоочищення узбіч та автопавільйонів на зупинках громадського транспорту, а також водовідведення (спуску води з проїзної частини).

а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський, ділянка міжнародної траси від Слов’янська у напрямку Харківської області. Фото: Служба автодоріг

Роботи зі снігоочищення узбіч, міжнародна траса М-03 Київ – Харків – Довжанський. Фото: Служба автодоріг

Покриття автодоріг загального користування державного значення переважно сухе. Фото: Служба автодоріг

Нагадаємо, за результатами попереднього обстеження, загальна площа новоутворених руйнувань проїзної частини автодоріг загального користування державного значення Донецької області (міжнародних, національних і територіальних) після зимового періоду склала понад 100 тис. м². В області розпочинаються роботи з ліквідації ямковості із застосуванням гарячого асфальтобетону.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області