Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Погода дозволяє дорожникам виконувати роботи з ліквідації ямковості

Погода дозволяє дорожникам виконувати роботи з ліквідації ямковості

На автомобільних дорогах загального користування державного значення тривають роботи з ліквідації новоутворених руйнувань проїзної частини. Як відомо, роботи в холодну пору року дозволяють забезпечити безпечний проїзд автотранспорту та захистити асфальтове покриття від подальшого руйнування.

Усунення ямковості з використанням бітумно-мінеральних сумішей днями виконано на ділянках автошляхів Лиманського, Слов’янського, Добропільського та Мангушського районів, зокрема:

  • М-03 Київ – Харків – Довжанський, км 677;
  • М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, км 630-635;
  • Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 6-14, км 34, км 83;
  • Т-05-15 Олександрівка – Покровськ – Костянтинопіль, км 42-46 тощо.     

Додамо, що з початку нового року філіями ДП «Донецький облавтодор» ліквідовано 537 м2 аварійної ямковості. Нагадаємо, технологічний процес виконання тимчасового ремонту (до настання сприятливих погодних умов) передбачає: організацію дорожнього руху в місцях проведення ремонтних робіт, очищення місця ремонту від старого матеріалу, розігрів місця ремонту, підґрунтовку вибоїни в’яжучим, влаштування органо-мінеральної суміші, ущільнення суміші віброплитою або ручним трамбуванням і контроль якості виконаних робіт.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

Ліквідація аварійної ямковості (фотогалерея)

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області