Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Північна Донеччина: у розпалі роботи з відновлення моста через р. Сіверський Донець (фото)

Північна Донеччина: у розпалі роботи з відновлення моста через р. Сіверський Донець (фото)

У Лиманському районі продовжуються роботи з відновлення мостового переходу через р. Сіверський Донець, розташованого на автодорозі загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 83+575, поблизу с. Брусівка.  

Нагадаємо, штучна споруда, побудована у 2004 році, потребувала негайного ремонту проїзної частини (із захистом існуючої монолітної залізобетонної плити новим гідроізоляційним шаром і, відповідно, повною заміною асфальтобетонного покриття), укріплення захисним шаром тротуарів та конусних частин, відновлення системи водовідведення, заміни металевого бар’єрного та фарбування перильного огородження. На даний час на об’єкті у повному обсязі виконано роботи з улаштування гідроізоляції та нижнього шару асфальтового покриття, монтажу труб системи водовідведення, фарбування огородження перильного типу тощо.

 

а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 83+575, поточний середній ремонт мостового переходу виконує ТОВ «ВП Мост» (замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області) 

 

Крім того, невдовзі мостовий перехід протяжністю 331 м буде обладнано сучасною системою зовнішнього освітлення.

На об’єкті вже встановлено вітрогенератор і триває монтаж сонячних панелей (фотоелектричних модулів), роботи виконує ТОВ «Газпромресурс»

Як повідомлялось раніше, цьогоріч ремонт автодороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман за маршрутом Слов’янськ – Лиман планується повністю завершити. Загальна протяжність ділянки, що сполучає Слов’янський та Лиманський райони, – 15,6 км. Значний обсяг робіт виконано торік на ділянці Слов’янськ – Райгородок. Поточного року роботи тривають від Лиману в напрямку Слов’янська.

Сторінка у Facebook

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області