Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Обережно! На дорогах області місцями перемети та ожеледиця! (ФОТО)

Обережно! На дорогах області місцями перемети та ожеледиця! (ФОТО)

Після снігопадів на Донеччину прийшли опади у вигляді мокрого снігу з дощем. У деяких районах спостерігається чергування цих атмосферних явищ (дощ змінює сніг і навпаки). Відчутне потепління звело нанівець перепад нічних та денних температур: сьогодні, 1-го березня, середньодобовий діапазон становить 0… -2 °С, вітер південний 7-12 м/с.

Увага! У зв’язку з нестійкою погодою, проїзна частина доріг має варіативний стан покриття: засніжений, місцями мокрий, при поривах вітру – перемети, місцями ожеледиця!

 

Роботи зі снігоочищення, а/д М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, км 618, філія «Автодор №4» (Нікольський та Мангушський райони)

 

Роботи зі снігоочищення ускладнює сильний вітер, а/д Т-05-23 а/д /Н-20/ – Кременівка – Ялта, км 27

 

Роботи з експлуатаційного утримання: очищення автопавільйонів та зупинок громадського транспорту від снігу, видалення сухих аварійних дерев, філія «Автодор №7»

Дорожники продовжують працювати у посиленому режимі роботи. Зранку у зимовому утриманні автошляхів загального користування державного значення задіяно понад 60 од. спецтехніки ДП «Донецький облавтодор»: 33 комбіновані дорожні машини (КДМ), 15 навантажувачів, 13 тракторів (Т-150) та автогрейдер. На дорогах Волноваського району працює й важка роторна снігоочищувальна техніка.

Проїзд автодорогами загального користування державного значення забезпечено. Обмежень у русі транспортних засобів немає.  

Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв бути максимально пильними за кермом і обирати швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області