Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Контроль якості ремонтних робіт: накрито верхнім шаром понад 1 км міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський (ФОТО)

Контроль якості ремонтних робіт: накрито верхнім шаром понад 1 км міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський (ФОТО)

На об’єкті поточного середнього ремонту, автодорозі загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський, у розпалі роботи з влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші (ЩМА-20).

На даний час дорожня спецтехніка працює на ділянці міжнародної траси – від кордону з Харківською областю в напрямку Слов’янська. Нагадаємо, загальна протяжність ремонтуємих ділянок – 14,9 км. Роботи з відновлення необхідних транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини виконує ТОВ «Славдорстрой». Цьогоріч на поточний середній ремонт М-03 Київ – Харків – Довжанський із держбюджету виділено 200 млн грн, 86 млн з яких припадають на Донеччину.

Станом на 12.10.2017 верхнім шаром накрито понад 1 км ремонтуємої ділянки а/д М-03 Київ – Харків – Довжанський,

км 666+500-км 672+600. Фото: Служба автодоріг

  

Контроль товщини та ширини улаштованого верхнього шару покриття з ЩМА-20. Фото: Служба автодоріг

 

Поточний контроль рівності та ухилу влаштованого верхнього шару покриття з ЩМА-20. Фото: Служба автодоріг

Відбір кернів улаштованого верхнього шару покриття з ЩМА-20. Фото: Служба автодоріг        

Довідково

Щебенево-мастиковий асфальтобетон (ЩМА)

це гаряча асфальтобетонна суміш (щебеневий каркас, у якому всі порожнечі між щебенями заповнені сумішшю бітуму із дробленим піском і мінеральним порошком).

Основна відмінність ЩМА від звичайних асфальтобетонів полягає в його жорсткій каркасній структурі, що забезпечує передачу навантаження з поверхні в розташовані нижче шари через безпосередньо контактуючі один з одним окремі великі частки кам’яного матеріалу. Тим самим досягається істотне зниження деформацій покриттів.   

Увага! Роботи виконуються на половині ширини проїзної частини двосмугової дороги! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

ФОТОГАЛЕРЕЯ (оновлюється)

ДОВІДКОВО

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області