Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Контроль якості: «ДерждорНДІ» перевірив на відповідність вимогам роботи з посилення дорожнього одягу а/д Т-05-25 Михайлівка-Селидове-Курахове

Контроль якості: «ДерждорНДІ» перевірив на відповідність вимогам роботи з посилення дорожнього одягу а/д Т-05-25 Михайлівка-Селидове-Курахове

Представниками ДП «ДерждорНДІ» здійснено науково-технічний супровід робіт із влаштування шару основи дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-05-25 Михайлівка – Селидове – Курахове (до реформування – ділянка місцевої дороги С051135 Цукурине – Новоселидівка – Курахове). 

Ремонтуєма ділянка розташована у Мар’їнському районі за маршрутом Новоселидівка – Курахове. Загальна довжина ділянки, що підпадає поточному середньому ремонту, – 7,3 км.

Станом на 01.12.2017 на об’єкті поточного середнього ремонту у повному обсязі завершено роботи з улаштування додаткового шару дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу. Загальна довжина ділянки з посиленим дорожнім одягом – 5,4 км. Тривають роботи з укладання вирівнюючого шару покриття.

За висновками науковців, виконані роботи з улаштування додаткового шару основи для посилення дорожнього одягу відповідають сучасним нормативним вимогам.

Висновки лабораторних випробувань:

Матеріал, відібраний на місці проведення робіт, а саме шару основи дорожнього одягу за методом холодного ресайклінгу (ЩПС С7), відповідає вимогам до зернового складу ДСТУ Б В.2.7-30:2013 «Матеріали нерудні для щебеневих і гравійних основ та покриттів автомобільних доріг. Загальні технічні умови».

Зерновий склад мінеральної частини шару органо-мінеральної суміші, обробленої комплексним в’яжучим за методом холодного ресайклінгу, відповідає вимогам СОУ 45.2-00018112-061:2011 «Будівельні матеріали. Суміші органо-мінеральні дорожні з фрезерованих матеріалів дорожніх одягів, виготовлені за методом холодного ресайклінгу. Технічні умови».    

Нагадаємо, прогресивна технологія холодного ресайклінгу дозволяє посилити несучу здатність дорожнього одягу за рахунок влаштування додаткового шару зі спеціальної органо-мінеральної суміші. Додатковий шар стає міцною основою для подальшого влаштування нових верхніх шарів покриття.

 

Улаштування додаткового шару дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу (контроль товщини додаткового шару). Фотоархів Служби автодоріг

 

Як повідомлялось раніше, у рамках ремонту виконуються роботи з відновлення покриття на ділянці автодороги через Курахівське водосховище (з примиканням до національної траси Н-15 Запоріжжя – Донецьк).

 

Роботи з улаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Фотоархів Служби автодоріг

 

Контроль якості: відбір кернів вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Фото: Служба автодоріг

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Увага! Роботи виконуються на половині ширини проїзної частини двосмугової дороги! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та які позначені попереджувальними, заборонними та наказовими дорожніми знаками!

Перелік об’єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік (оновлено)

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області