Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Капремонт: тривають роботи з відновлення мосту на автодорозі Запоріжжя – Донецьк, км 164+440, поблизу с. Улакли

Капремонт: тривають роботи з відновлення мосту на автодорозі Запоріжжя – Донецьк, км 164+440, поблизу с. Улакли

У Великоновосілківському районі, поблизу с. Улакли, на автодорозі загального користування державного значення Н-15 Запоріжжя – Донецьк, км 164+440, продовжуються роботи з капітального ремонту мосту через суходіл.

Довжина штучної споруди, побудованої у 1968-ому році, – 6,48 м (категорія «малі автодорожні мости»). Загальна оцінка стану мосту до капремонту – «обмежено працездатний». За висновками експертів, застаріла штучна споруда мала наступні дефекти, що впливали на строк служби та безпеку дорожнього руху: зруйновану гідроізоляцію, втрачену герметичність деформаційних швів (обох опор), значне вилуговування цементного каменю прогонової будови та ригелів, корозію арматури (опор та ригелів), відсутність системи поверхневого водовідведення та застарілий дорожній одяг. 

Для пропуску сучасних тимчасових вертикальних навантажень (А-15, НК-100) проектом капремонту передбачено влаштування: монолітної плити, гідроізоляційного шару, водовідводу (з лотками та водоскидами), двошарового асфальтобетонного покриття, дорожньої розмітки тощо.

Станом на 13.11.2017 на об’єкті капремонту виконано роботи з улаштування монолітної плити та гідроізоляції (на половині ширини проїзної частини). На даний час тривають роботи з укладання нового дорожнього покриття.

Капремонт мосту на а/д Н-15 Запоріжжя – Донецьк, км 164+440. Фото: Служба автодоріг

Увага! Роботи виконуються на половині ширини проїзної частини двосмугової дороги! Служба автомобільних доріг у Донецькій області звертається до водіїв із проханням бути максимально пильними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Обережно об’їжджати ремонтуєму ділянку автодороги, позначену тимчасовими дорожніми знаками!

Перелік мостів, що підпадають капремонту в 2017-ому році

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області