Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 15.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 15.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 15.02.2020р. місцями невеликий сніг у Житомирській та Чернігівській областях, місцями дощ на Тернопільщині, на решті території країни без опадів. Середня температура повітря -1+3°С.

Покриття на дорогах державного значення у більшості областей сухе, в областях з опадами мокре, у Дніпропетровській та Луганській областях місцями ожеледиця.

На більшості перевальних ділянках доріг без опадів, на Івашківському та Орявському (Львівська область) невеликий сніг. Температура повітря 0-2°С. Стан покриття мокрий, на Ужоцькому і Вишківському перевалах місцями засніжений.

На дорогах державного значення виконуються роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо незадовільного зимового утримання надійшло 1 звернення, по якому було вжито заходи оперативного реагування.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 263 одиниці техніки та 326 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 15 лютого вдень у західних та північних областях невеликий мокрий сніг та дощ, на решті території без опадів. Вітер переважно південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вдень +2+7°С, у східних областях та в Карпатах 0+2°С.