Державне агентство
автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 11.02.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 11.02.2020р.

Станом на 06-00 год. 11.02.2020р. помірний сніг у Полтавській і Сумській областях, де за нічний час доби випало від 5 до 10 см снігу. Невеликий сніг у Харківській і Дніпропетровській, сніг з дощем у Чернігівській, Кіровоградській, Херсонській, дощ у Черкаській і Миколаївській областях. Середня температура повітря 0+3°С, на сході -2-5°С.

Покриття на дорогах державного значення у більшості областей мокре, в областях із сніговими опадами місцями засніжене, на дорогах місцями перемети.

На перевальних ділянках доріг в Івано-Франківській області (Яблунецький, Вишківський) невеликий сніг, на інших перевалах без опадів. Температура повітря -1-4°С. Стан покриття в основному мокрий, на Вишківському та окремих перевалах Закарпаття місцями засніжений.

На дорогах державного значення виконуються роботи з очистки покриття від снігу та заметів, проводиться обробка протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв щодо незадовільного зимового утримання надійшло 4 звернення, по яких було вжито заходи оперативного реагування.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 581 одиниця техніки та 714 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 11 лютого вдень на всій території України мокрий сніг та дощ. В Карпатах значний сніг, хуртовини. Вдень в Україні пориви південно-західного вітру 15-20 м/с, в Карпатах 20-25 м/с.Температура повітря вдень 0+5°С, в Одеській та Миколаївській областях до +10°С.