УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 год. на 27.02.2021р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом 06-00 год. на 27.02.2021р.

Станом на 06-00 год. 27.02.2021р. місцями дощі у західних, Київській та Вінницькій областях, спостерігається туман у Запорізькій, Донецькій областях; на решті території країни без опадів.

Середня температура повітря +1+4°С.

Стан покриття на а/д державного значення переважно мокре.

На перевальних ділянках доріг переважно без опадів, лише на Ужоцькому та Вишківському перевалах невеликий сніг; місцями дощі на Абранському та Латірському перевалах. Стан покриття доріг мокре. Температура повітря 0+3°С.

На дорогах державного значення проводяться роботи з обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами, водовідведення.

Проїзд на автодорогах державного значення забезпечено.

Протягом доби на «Гарячу лінію» Укравтодору від водіїв звернень щодо ускладнення руху при зимовому утриманні доріг не надходило.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 56 одиниць техніки та 110 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 27 лютого вдень невеликі дощі, крім півдня, з налипанням снігу. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

Температура протягом доби +1+6°С. В Карпатах опади переважно у вигляді мокрого снігу, налипання мокрого снігу, ожеледь; температура -3+2°С.