Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники готуються до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років (ФОТО)

Дорожники готуються до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років (ФОТО)

За інформацією відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області, в утриманні автошляхів загального користування впродовж осінньо-зимового періоду 2017-2018 років буде задіяно 170 одиниць спеціалізованої техніки та 85 одиниць навісного обладнання ДП «Донецький облавтодор», зокрема:

  • піскорозкидачів – 62 од.;
  • навантажувальної техніки – 31 од.;
  • автогрейдерів – 22 од.;
  • роторних снігоочищувачів – 8 од.;
  • солерозподілювачів – 5 од.;
  • бульдозерів – 3 од.;
  • іншої снігоочисної техніки (тракторів тощо) – 31 од.  

Крім того, заплановано облаштування 20-ти баз (стаціонарних і тимчасових майданчиків) для зберігання протиожеледних матеріалів, а саме: 28 тис. тонн фрикційних матеріалів та 5 тис. тонн технічної солі. Для виконання робіт із аварійного ямкового ремонту заготовлюються холодні асфальтобетонні суміші (520 т) і органо-мінеральні суміші (510 т).

 

Підготовка ДП «Донецький облавтодор», як підрядника Служби автодоріг у Донецькій області, до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років

 

До того ж, снігозаносні ділянки автодоріг загального користування буде захищено засобами пасивного снігозахисту (снігозахисними щитами – 5 320 шт.); автошляхи традиційно облаштують комплектами «сезонних» попереджувальних дорожніх знаків (1.13 «Слизька дорога», 7.12 «Ожеледиця», табличками 7.2.1 «Зона дії»).

 

У зимовому утриманні буде задіяно 170 од. техніки; заготовлено 28 тис. т фрикційних матеріалів та 5 тис. т технічної солі. Фото: Служба автодоріг

 

Додамо, що на випадок ускладнення погодних умов на автошляхах загального користування державного значення буде підготовлено 16 майданчиків для відстою транспортних засобів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ (зимове утримання)

Нагадаємо, 4 вересня 2017 року в рамках підготовки до зимового періоду та забезпечення належного утримання доріг при складних погодних умовах ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», ДП «Артемсіль», ПАТ «Українська залізниця» підписали Меморандум про співробітництво та організацію взаємовідносин.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області