Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Безпека руху: відремонтоване покриття а/д Торське – Кремінне вже позначено новою горизонтальною розміткою

Безпека руху: відремонтоване покриття а/д Торське – Кремінне вже позначено новою горизонтальною розміткою

У Лиманському районі завершено роботи з відновлення транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини автодороги загального користування місцевого значення С051016 Торське – Кремінне. Відремонтоване покриття двосмугової дороги позначено свіжою лінією горизонтальної розмітки. На черзі – роботи з укріплення узбіч, встановлення сигнальних стовпчиків та бар’єрного огородження.

 

Відновлена поточним середнім ремонтом а/д С051016 Торське – Кремінне, км 0+000-км 4+000. Фото: Служба автодоріг 

Нагадаємо, 4-кілометрову ділянку автодороги з крутим спуском/підйомом, що пролягає селом Торське з виїздом у напрямку сусідньої Луганщини, цьогоріч відновлено поточним середнім ремонтом. Силами підрядного підприємства ТОВ «Славдорстрой» виконано роботи з посилення несучої здатності дорожнього одягу за рахунок заміни верхніх шарів асфальтобетонного покриття з щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші. Завдяки інженерному рішенню, запропонованому ДП «Укрдіпродор», розв’язано багаторічну проблему поверхневого водовідведення: місцевий автошлях і прилеглий приватний сектор убезпечено від надлишку вологи та руйнівного впливу поверхневих вод.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Перелік об’єктів поточного середнього ремонту на 2017 рік (оновлено)

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області