Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » Автодороги загального користування державного значення зберігають сухий стан покриття

Автодороги загального користування державного значення зберігають сухий стан покриття

На території Донеччини спостерігається нестійка морозна погода – середньодобовий діапазон температури повітря стійко переходить через нуль градусів.

З початку поточної доби мінусові значення температури становили: -2… -7° С, найнижчі показники спостерігалися на півночі та північному заході регіону: на території Лиманського, Слов’янського та Олександрівського районів. Вдень очікується потепління, місцями до +4 градусів за Цельсієм, вітер південно-східний 5-10 м/с, місцями невеликий сніг.

Наразі техніка ДП «Донецький облавтодор» перебуває у черговому режимі роботи. Покриття автошляхів загального користування державного значення – сухе. Проїзд забезпечено.

До уваги водіїв, які планують поїздки на дальні відстані!

Попередження про погіршення погодних умов в Україні 8-9 лютого! 

За даними Укргідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови.

Вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу.

Протягом 9 лютого в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця;

в Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

8 лютого в Україні, вночі 9 лютого на Лівобережжі посилення вітру до 15-20 м/с.

Служба автомобільних доріг у Донецькій області закликає водіїв бути максимально пильними за кермом і обирати швидкісний режим з урахуванням збільшення гальмівного шляху!

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області