Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » новини » а/д Н-20: на ділянці Слов’янськ – Краматорськ розпочався ремонт водопропускних споруд

а/д Н-20: на ділянці Слов’янськ – Краматорськ розпочався ремонт водопропускних споруд

Продовжується поточний середній ремонт автодороги загального користування державного значення Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь за маршрутом Слов’янськ – Краматорськ.

Нагадаємо, протяжність ремонтуємої ділянки – 5,2 км. Проїзна частина у напрямку руху від Слов’янська до Краматорська вже має нижній (вирівнюючий) шар покриття. На черзі – улаштування нижнього шару в протилежному напрямку руху. Після чого розпочнуться роботи з укладання верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20).

На даний час на об’єкті триває відновлення трьох водопропускних споруд, прокладених свого часу під дорожнім насипом для відведення талої або дощової води. Ремонт періодично діючих водостоків передбачає омонолічування вхідних/вихідних оголовків та укріплення русел водопропускних труб.   

а/д Н-20 за маршрутом Слов’янськ – Краматорськ, ремонт водопропускних споруд. Фото: Служба автодоріг

Перебачено омонолічування вхідних/вихідних оголовків та укріплення русел водопропускних споруд. Фото: Служба автодоріг   

Також на об’єкті у повному обсязі виконано роботи зі встановлення 1650 пог. м нового бордюрного каменю. Зокрема, ним облаштовано заїзні кишені для зупинок громадського транспорту (передбачено понижені бордюри для безперешкодного доступу маломобільних груп населення).

Як повідомлялось раніше, представниками ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» перевірено рівність улаштованого вирівнюючого шару покриття, а також відібрано зразки-керни для перевірки зчеплення між асфальтобетонними шарами дорожнього одягу та якості асфальтобетону. 

Роботи з поточного середнього ремонту виконує ТОВ «Славдорстрой». Джерело фінансування: спеціальний фонд обласного бюджету (кошти від «митного експерименту»). 

Сторінка у Facebook 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області