Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Прес-центр » події » Укравтодор: у 2018 році на Донеччині заплановано відремонтувати М-03 та відновити кілька мостів (ФОТО)

Укравтодор: у 2018 році на Донеччині заплановано відремонтувати М-03 та відновити кілька мостів (ФОТО)

Наступного року у межах Донецької області заплановано капітальний та поточний середній ремонт на ділянках траси М-03 Київ – Харків – Довжанський, яка співпадає з найдовшим європейським коридором Е-40. Також заплановано відновлення на цій автодорозі двох мостів (поблизу Бахмута). Нагадаємо, на відремонтованій ділянці цієї дороги розташовано й відбудований у 2016-2017 рр. «семенівський» міст через річку Казенний Торець, підірваний бойовиками у 2014-ому році.

У Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2018 рік. Фото: Укравтодор 

Начальник Служби автодоріг у Донецькій області Дмитро Обухов (ліворуч – перший заступник Служби автодоріг у Донецькій області Дмитро Тютюнник). Фото: Укравтодор

Пріоритетами на 2018 рік у Донецькій області залишаються основні маршрути транспортних засобів (сполученням північ-південь) в обхід тимчасово окупованих земель, у тому числі маршрут Добропілля – Краматорськ – Слов’янськ – Лиман (дорога Т-05-14 Добропілля – Лиман), а також транспортні коридори, які сполучають Слов’янськ з Лисичанськом та Маріуполь із Запорізькою областю. 

Додамо, якщо до початку АТО транспортні потоки зі значним обсягом міжнародних перевезень були зосереджені на автошляхах державного значення I та II категорій (передусім трасі Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь), то зараз рух автотранспорту в обхід непідконтрольної території здійснюється з використанням мережі місцевих доріг III та IV категорій. Саме штучний перерозподіл транспортних потоків призвів до передчасного руйнування тамтешніх автодоріг загального користування.

Джерело: прес-служба Укравтодору