Служба автомобільних доріг
у Донецькій області

» Діяльність » плани » Оголошення про проведення переговорної процедури (послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Донецькій області)

Оголошення про проведення переговорної процедури (послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Донецькій області)

21 січня в електронній системі публічних закупівель «ProZorro» Службою автомобільних доріг у Донецькій області розміщено оголошення про проведення Переговорної процедури: ДК 021:2015 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) – послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Донецькій області.

Детальна інформація: UA-2019-01-21-001190-b

За роз’ясненнями звертатися до відділу по договірній та тендерній роботі Служби автомобільних доріг у Донецькій області за адресою: м. Краматорськ, вул. Уральська, 12, тел. (06264) 2-19-95.

Файли для завантажування